Kyselina alfa-lipoová pomáhá diabetikům

Dialevel Vám usnadní život s cukrovkouO cukrovce se říká, že nebolí,
zato má velmi nepříznivé důsledky.

27.5.2011

Neustálá zvýšená hladina cukru v krvi způsobuje mimo jiné poškození jemných nervových zakončení, tzv. diabetickou neuropatii. Tyto nepříjemné projevy pomáhá eliminovat kyselina alfa-lipoová, kterou obsahuje přípravek Dialevel.  

Diabetická neuropatie vzniká plíživě a její nejčastější formou je postižení nervových vláken, kterými cítíme dotyk či bolest, nejčastěji na dolních, později horních končetinách. Prvním projevem diabetické neuropatie je necitlivost kůže na podněty nebo nemocný cítí něco úplně odlišného, než by měl (např. zimu místo tepla). Nebezpečí je především ve snížené schopnosti vnímat bolest. V důsledku přehlédnutých zranění často dochází k těžkému poškození končetiny. Mohou být postiženy i nervy v dalších oblastech, včetně tzv. vegetativního nervstva.

Kyselina alfa-lipoová je látka, která zasahuje do mnoha procesů látkové výměny. Celou řadou publikovaných světových studií bylo prokázáno, že právě tato kyselina omezuje projevy diabetické neuropatie. Navíc chrání tkáně před poškozením volnými radikály.

Doplněk stravy Dialevel obsahuje v 1 tobolce nejvíce kyseliny alfa-lipoové (200 mg) z volně prodejných přípravků. Dialevel má i další příznivé složky. Obsahuje výtažek ze skořice, který podporuje normalizaci hladin glukózy a tuků. Důležitá je i role některých minerálů, především chrómu, který je nezbytný pro správnou činnost inzulínu.

Dialevel Vám usnadní život s cukrovkou

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.