Pro dobré trávení

Salutil Probio - komplexní péče o zdraví zažívacího ústrojíAniž bychom si to uvědomovali, stav střev má přímý vliv nejen na naše fyzické zdraví, ale i na psychickou pohodu. Při užívání antibiotik, ale také při dalších projevech špatně fungující střevní mikroflóry je vhodné užívat Salutil Probio.

28.4.2011

Antibiotika pomáhají denně zachraňovat miliony lidských životů, na střevní mikroflóru ale působí destruktivně. Ničí totiž kromě „špatných“ bakterií i ty, které jsou pro tělo užitečné, a narušují tak správné složení střevní flóry. To je ten důvod, proč některé lidi trápí při užívání antibiotik například průjem. Nejen u zdravého člověka, ale také u lidí, kteří mají různé zdravotní potíže nebo nedodržují zásady zdravé výživy, mohou obnovu střevní mikroflóry po užívání antibiotik doprovázet různé komplikace: plynatost, nadýmání, bolesti břicha apod. Proto je užitečné užívat zároveň s antibiotiky probiotika.

Stejně tak je vhodné užívat probiotika při pocitech plnosti, nadýmání, nepravidelné stolici, zkrátka při všech projevech špatně fungující mikroflóry zažívacího traktu.

Komplexní 4fázový probiotický přípravek Salutil Probio obsahuje směs živých probiotických kultur, které přispívají ke správné funkci zažívacího traktu a rovnováze střevní mikroflóry. Díky kvasince Saccharomyces boulardi dochází při jeho užívání k rozšíření pozitivních účinků příznivých bakterií, zejména pak k tvorbě neprůjmové stolice.

Užívají se 1-3 tobolky denně během jídla nebo do 30 minut po něm. Tobolky je také možné rozmíchat ve studeném nebo mírně teplém (nikoli horkém) pokrmu či nápoji.

Diskuse

Počet reakcí: 0

Buďte první, kdo vloží svůj názor do diskuse.

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.