Elixír života

Hlíva ústřičnáJiž ve 4.–5. století př. n. l. lidé využívali pozitivních účinků hlívy ústřičné k posílení těla i léčbě různých neduhů. 21. století přináší možnost dopřát si tuto výjimečnou houbu nejen v čerstvé formě, ale i v podobě účinného doplňku stravy.

6.4.2011

Čínští lékaři hovořili o hlívě jako o houbě, která v sobě obsahuje elixír věčného mládí a probouzí v člověku životní sílu, čistí krev, chrání před nachlazením a utužuje zdraví. Japonští vědci objevili v této houbě jeden z nejúčinnějších imunostimulátorů na světě – beta glukan, který má schopnost aktivizovat různé buňky v obranném mechanizmu člověka.

Hlíva je též prospěšná pro osoby trpící vysokým tlakem a srdečními chorobami, proto je vhodné zařadit ji do svého jídelníčku, ať už čerstvou, nebo v podobě doplňku stravy. Vybírat nyní můžete ze tří různých produktů obohacených o další zdraví prospěšné látky.

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná

Mimořádně silný přípravek obsahuje v každé tabletě 500 mg sušené hlívy ústřičné, v jejíž tkáni se nalézá celá řada zdraví prospěšných látek, např. aminokyseliny, vitaminy skupiny B, minerální látky a stopové prvky (železo, hořčík, zinek, selen, chróm, jód). Všechny tyto látky mohou harmonicky posílit obranyschopnost organizmu a stimulovat regeneraci buněk. Hlíva ústřičná má antioxidační účinky a pomáhá chránit před působením volných radikálů, které jsou zodpovědné za předčasné stárnutí organizmu.

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná PLUS s rakytníkem a echinaceou

Přípravek obsahuje 300 mg sušené hlívy ústřičné a je navíc obohacen o výtažek z echinacey, která přispívá ke správné funkci obranného systému a k udržování dobrého stavu močových cest. Echinacea, stejně jako hlíva ústřičná, pomáhá náš organizmus chránit před volnými radikály, které mohou vést k poškození buněk. Další složkou v tomto přípravku je rakytník řešetlákový, který podporuje imunitní systém, pomáhá zachovat zdravou kůži, podporuje zažívání a povzbuzuje metabolizmus.

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná FORTE se selenem a zinkem

Vysoce koncentrovaný extrakt získaný z čerstvých plodnic hlívy ústřičné byl v případě tohoto přípravku ještě obohacen organickým selenem a zinkem k podpoře správné funkce imunitního systému. Tyto dva prvky navíc pozitivně podporují zachování zraku, správnou funkci štítné žlázy, plodnost žen a tvorbu spermií u mužů.

Diskuse

Počet reakcí: 2 | poslední: 27.4.2011 11:08:49

  • 27.4.201111:08:49

    RE: Hlíva ústřičná

    Dobrý den,žádná releventní vědecká studie poukazující na pozitivní vliv hlívy ús...

  • 8.4.201115:18:29

    Hlíva ústřičná

    slyšel jsem,že hlíva je na artrozu a pomáhá.Je to pravda?

Vstoupit do diskuse

ShopRoku 2016
ShopRoku 2016

 

Vytisknout


WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika, IČO: 00536016, DIČ: CZ699003348
Zápis v OR: u rejstříkového soudu v Ostravě, oddíl B, vl. č. 2501
Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.