Spouštíme novou možnost doručení zásilky

Publikováno: 14.03.2011

Kurýrní služba DPD Classic doručení Privat zaručuje komfortní doručení objednaného zboží po celé ČR.

Jaké výhody vám přináší nová služba DPD Classic?

Tato služba zaručuje komfortní doručení objednaného zboží po celé ČR a obsahuje následující balíček služeb:

• Den před samotným doručením obdrží příjemce sms a e-mail s detailními informacemi o zásilce – číslo zásilky, termín doručení a výše dobírky.
  • Příjemce si pak může zjistit online předpokládaný čas doručení http://public.dpd.cz/delivery/index.aspx. Stačí pouze znát číslo zásilky.
  • V den doručení kurýr příjemce telefonicky informuje o případných změnách nebo
    o upřesnění času doručení zásilky.
  • Pokud kurýr příjemce nezastihne, nechá mu v poštovní schránce oznámení
    (tato informace vám současně bude také zaslána e-mailem).
  • Příjemce si pak prostřednictvím http://www.chcisvujbalik.cz/ může
    jednoduchým způsobem změnit termín nebo adresu následujícího doručení
    dle svých požadavků.

Zboží dodáme nejpozději do 72 hodin od přijetí objednávky. Přepravné a balné ve výši
98 Kč účtujeme u objednávek nižších než 690 Kč
, u objednávek nad tuto částku hradí výdaje
na poštovné a balné společnost Walmark.

Způsob zaslání objednaného zboží si můžete vybrat před závazným odesláním objednávky.

Majitelé Walmarku jedou reprezentovat ČR do Monaka
02.06.2011

Majitelé Walmarku jedou reprezentovat ČR do Monaka

TŘINEC 30. 5. 2011 – Na prestižní světovou soutěž nejlepších manažerů - vlastníků firem Ernst & Young Podnikatel roku 2010 pojedou Českou republiku reprezentovat moravskoslezští majitelé společnosti Walmark z Třince Adam, Mariusz a Valdemar Walachovi. Už tuto středu se v monackém Monte Carlu „utkají“ se světovou podnikatelskou elitou o titul Světový podnikatel roku.

Jeden za všechny – všichni za Walmark
09.10.2015

Jeden za všechny – všichni za Walmark

Tři mušketýři byli ve skutečnosti také čtyři – jako bratři Walachovi. Majitele Walmarku – Mariusze, Valdemara a Adama – (a jejich čtvrtého bratra Janusze, který jim na začátku podnikání pomáhal) ale spojuje se slavnými rytíři mnohem víc. Především čestnost, odvaha a schopnost vždy táhnout za jeden provaz. Díky těmto vlastnostem a potřebné dávce štěstí vybudovali během 25 let z Walmarku jednu z nejúspěšnějších farmaceutických firem ve střední a východní Evropě.

Stáhněte si inspiraci pro vánoční mlsání s Walmarkem

Stáhněte si inspiraci pro vánoční mlsání s Walmarkem

Připravte si společně s námi například skvělý mandlový koňak nebo citronovo-rozmarýnové sušenky. Stahujte a nechte se inspirovat.