Články o zdraví

• Ako využiť akciovú ponuku - zľava na 2. produkt

Datum: 14.4.2016Počet reakcí: 0

Pri zakúpení akejkoľvek kombinácie 2 produktov zaradených do akcie
    "Zľava na 2. produkt", získate ten druhý s uvedenou zľavou!

Tu nájdete informácie, ako túto ponuku využiť.

• Jak využít akční nabídku: sleva na 2. produkt

Datum: 12.4.2016Počet reakcí: 0

Při zakoupení jakékoliv kombinace 2 produktů zařazených do akce
    "sleva na 2. produkt"
    , získáte ten druhý s uvedenou slevou!

Zde naleznete informace, jak této nabídky využít.

• Obchodní podmínky

Datum: 1.3.2016

Obchodní podmínky zásilkového prodeje Klubu zdraví Walmark.

DEFINICE POJMŮ

1. PRODÁVAJÍCÍ - prodávajícím se rozumí společnost, která prodává nabízené zboží v tomto internetovém obchodě - zásilkové službě Klubu zdraví Walmark (www.klubzdravi.cz)
    2. KUPUJÍCÍ - fyzická osoba, která kupuje zboží od prodávajícího na základě kupní smlouvy
    3. SMLOUVA - dohoda mezi kupujícím a prodávajícím. Prodávající se zavazuje, že dodá zboží kupujícímu a kupující se zavazuje uhradit stanovenou kupní cenu zboží.
    4. ZBOŽÍ - zbožím se rozumí veškerý sortiment výrobků, produktů a případně služeb, které jsou uvedeny v internetovém obchodu (e-shopu) Prodávajícího, který je provozován na internetové adrese www.klubzdravi.cz
    5. OP - tyto obchodní podmínky
    6. ROZPOR S KUPNÍ SMLOUVOU - zboží při převzetí kupujícím není ve shodě se smlouvou

VÝČET NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH BODŮ OP:

1. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že byl obeznámen a souhlasí s těmito OP.
    2. Kupující může provádět objednání zboží bez registrace.
    3. Osobní údaje kupujícího jsou zabezpečeny v souladu se zákonem č. 101/200 o ochraně osobních údajů. Smlouva mezi kupujícím a prodávajícím a informace v ní obsažené nejsou veřejně přístupné.
    4. Kupní cena zboží je vždy uváděna včetně DPH.
    5. Aktuální ceny dopravy jsou uvedeny v e-shopu v sekci Doprava a platba
    6. Dopravu zdarma obdrží kupující v případě objednávky nad 690 Kč (vč. DPH) nebo 250 Wk (bonusových bodů - Walmark korun).
    7. Při registraci a objednávání je kupující povinen uvádět správně a pravdivě všechny údaje.
    8. Kupující provede objednávku okamžikem kliknutí na tlačítko „Závazně odeslat objednávku“.
    9. Smlouva (dohoda mezi kupujícím a prodávajícím o předání zboží a úhradě ceny) vzniká v okamžiku doručení e-mailu potvrzujícího objednávku.
    10. Kupující má ze zákona právo odstoupit od smlouvy (bez udání důvodu) ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.
    11. Obvyklá lhůta pro dodání zboží činí 3 pracovní dny a) od akceptace objednávky b) ode dne následujícího po dni úhrady kupní ceny a to pouze u platby kartou nebo převodem.
    12. K dodanému zboží je vždy přibalena příslušná faktura.
    13. Kupující je povinen ihned při převzetí zboží prohlédnout neporušenost balení. Porušenou zásilku není kupující povinen převzít.
    14. Kupující je povinen neprodleně informovat prodávajícího o zjištěných vadách.
    15. Vybavení a součásti tvořící E-shop (např. fotografie zboží) jsou chráněny autorským právem.
    16. Prodávající může zrušit Uživatelský účet v případě, kdy kupující poruší kteroukoli povinnost vyplývající ze Smlouvy nebo nevyužívá svůj účet déle než 5 let.
    17. Prodávajícím je jim firma Walmark, a. s.

se sídlem v:

Walmark, a.s.
    Oldřichovice 44
    Třinec, 739 61

a adresou pro doručování:

Zákaznický servis Walmark, a.s.
    Nová tovární 1940
    Český Těšín, 747 01

• Doprava a platba

Datum: 18.11.2015

• Jak využít akční nabídku 2+1 zdarma

Datum: 28.4.2015

Při zakoupení jakékoliv kombinace 3 běžných balení produktů zařazených do akce "2+1 zdarma", získáte jeden produkt zdarma!

Zde naleznete informace, jak této nabídky využít.

• Hlíva ústřičná - kterou si vybrat?

Datum: 21.1.2015Počet reakcí: 1

Houby neodmyslitelně patří k tradiční přírodní medicíně.

Víte, který doplněk stravy s hlívou ústřičnou je pro vás nejvhodnější? Připravili jsme orientační přehled produktů.

• Jak posílit dětskou imunitu

Datum: 14.11.2014Počet reakcí: 3

Podzimní období s sebou nese zvýšené riziko onemocnění. Zeptali jsme se alergoložky a imunoložky MUDr. Martiny Grimmové, co můžeme udělat pro lepší odolnost našich děti.

• Krása prochází žaludkem

Datum: 20.10.2014Počet reakcí: 0

Stav kůže často prozradí naše prohřešky při stravování. Krásná plet si žádá dostatek vitaminu, minerálu a esenciálních mastných kyselin.

• Klouby potřebují péči

Datum: 26.9.2014Počet reakcí: 0

O své kosti a klouby se většinou začneme zajímat, až když nás začnou bolet.
    Co můžeme udělat pro to, abychom se mohli až do vyššího věku pohybovat snadno a bez bolesti, jsme se zeptali prof. MUDr. Pavla Horáka, CSc., ze III. interní kliniky FN a LF UK Olomouc.

• Brusinky v léčbě a prevenci infekcí dolních močových cest

Datum: 23.9.2014Počet reakcí: 0

Infekce močových cest (IMC) představují častý zdravotní problém zejména u žen v produktivním věku. Urinal Medical je nový zdravotnický prostředek určený k léčbě i prevenci těchto obtíží.

předchozí 1234