Články o zdraví

• Jak využít akční nabídku 3+1 zdarma

Datum: 1.3.2017

Při zakoupení jakékoliv kombinace 4 běžných balení produktů zařazených do akce "3+1 zdarma", získáte jeden produkt zdarma!

Zde naleznete informace, jak této nabídky využít.

• Doprava a platba

Datum: 1.2.2017

• Jak využít akční nabídku: sleva na 2. produkt

Datum: 12.4.2016Počet reakcí: 0

Při zakoupení jakékoliv kombinace 2 produktů zařazených do akce
    "sleva na 2. produkt"
    , získáte ten druhý s uvedenou slevou!

Zde naleznete informace, jak této nabídky využít.

• Obchodní podmínky

Datum: 1.3.2016

Obchodní podmínky zásilkového prodeje Klubu zdraví Walmark.

DEFINICE POJMŮ

1. PRODÁVAJÍCÍ - prodávajícím se rozumí společnost, která prodává nabízené zboží v tomto internetovém obchodě - zásilkové službě Klubu zdraví Walmark (www.klubzdravi.cz)
    2. KUPUJÍCÍ - fyzická osoba, která kupuje zboží od prodávajícího na základě kupní smlouvy
    3. SMLOUVA - dohoda mezi kupujícím a prodávajícím. Prodávající se zavazuje, že dodá zboží kupujícímu a kupující se zavazuje uhradit stanovenou kupní cenu zboží.
    4. ZBOŽÍ - zbožím se rozumí veškerý sortiment výrobků, produktů a případně služeb, které jsou uvedeny v internetovém obchodu (e-shopu) Prodávajícího, který je provozován na internetové adrese www.klubzdravi.cz
    5. OP - tyto obchodní podmínky
    6. ROZPOR S KUPNÍ SMLOUVOU - zboží při převzetí kupujícím není ve shodě se smlouvou

VÝČET NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH BODŮ OP:

1. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že byl obeznámen a souhlasí s těmito OP.
    2. Kupující může provádět objednání zboží bez registrace.
    3. Osobní údaje kupujícího jsou zabezpečeny v souladu se zákonem č. 101/200 o ochraně osobních údajů. Smlouva mezi kupujícím a prodávajícím a informace v ní obsažené nejsou veřejně přístupné.
    4. Kupní cena zboží je vždy uváděna včetně DPH.
    5. Aktuální ceny dopravy jsou uvedeny v e-shopu v sekci Doprava a platba
    6. Dopravu zdarma obdrží kupující v případě objednávky nad 690 Kč (vč. DPH) nebo 250 Wk (bonusových bodů - Walmark korun).
    7. Při registraci a objednávání je kupující povinen uvádět správně a pravdivě všechny údaje.
    8. Kupující provede objednávku okamžikem kliknutí na tlačítko „Závazně odeslat objednávku“.
    9. Smlouva (dohoda mezi kupujícím a prodávajícím o předání zboží a úhradě ceny) vzniká v okamžiku doručení e-mailu potvrzujícího objednávku.
    10. Kupující má ze zákona právo odstoupit od smlouvy (bez udání důvodu) ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.
    11. Obvyklá lhůta pro dodání zboží činí 3 pracovní dny a) od akceptace objednávky b) ode dne následujícího po dni úhrady kupní ceny a to pouze u platby kartou nebo převodem.
    12. K dodanému zboží je vždy přibalena příslušná faktura.
    13. Kupující je povinen ihned při převzetí zboží prohlédnout neporušenost balení. Porušenou zásilku není kupující povinen převzít.
    14. Kupující je povinen neprodleně informovat prodávajícího o zjištěných vadách.
    15. Vybavení a součásti tvořící E-shop (např. fotografie zboží) jsou chráněny autorským právem.
    16. Prodávající může zrušit Uživatelský účet v případě, kdy kupující poruší kteroukoli povinnost vyplývající ze Smlouvy nebo nevyužívá svůj účet déle než 5 let.
    17. Prodávajícím je jim firma Walmark, a. s.

se sídlem v:

Walmark, a.s.
    Oldřichovice 44
    Třinec, 739 61

a adresou pro doručování:

Zákaznický servis Walmark, a.s.
    Nová tovární 1940
    Český Těšín, 747 01

• Proenzi BodyFIX je patentovaný zdravotnický prostředek k úlevě od bolesti zad

Datum: 25.9.2015Počet reakcí: 0

Rychlá úleva od bolesti zad. Patentovaná zdravotnická pomůcka Proenzi BodyFIX je navržena tak, abyste Vaše záda drželi ve správné poloze. Díky tomu, že snižuje napětí ve svalech zad, Vám rychle pomůže od bolesti.

• Jak podpořit dětskou imunitu

Datum: 14.11.2014Počet reakcí: 3

Podzimní období s sebou nese zvýšené riziko výskytu nachlazení. Zeptali jsme se alergoložky a imunoložky MUDr. Martiny Grimmové, co můžeme udělat pro lepší obranyschopnost našich děti.

• Krása prochází žaludkem

Datum: 20.10.2014Počet reakcí: 0

Stav kůže často prozradí naše prohřešky při stravování. Krásná plet si žádá dostatek vitaminu, minerálu a esenciálních mastných kyselin.

• Klouby potřebují péči

Datum: 26.9.2014Počet reakcí: 0

O své kosti a klouby se většinou začneme zajímat, až když nás začnou bolet.
    Co můžeme udělat pro to, abychom se mohli až do vyššího věku pohybovat snadno a bez bolesti, jsme se zeptali prof. MUDr. Pavla Horáka, CSc., ze III. interní kliniky FN a LF UK Olomouc.

• Brusinky v léčbě a prevenci infekcí dolních močových cest

Datum: 23.9.2014Počet reakcí: 0

Infekce močových cest (IMC) představují častý zdravotní problém zejména u žen v produktivním věku. Urinal Medical je nový zdravotnický prostředek určený k léčbě i prevenci těchto obtíží.

• Strážci našeho zažívání

Datum: 28.7.2014Počet reakcí: 0

Probiotika tvoří kolonie prospěšných bakterií či kvasinek, které podporují aktivitu naší střevní mikroflóry. Jejich zdrojem jsou především zakysané mléčné výrobky a doplňky stravy.

předchozí 1234

ShopRoku 2016

Hledej

Nákupní košík
Zaregistrovat se

Zapomněl(a) jste heslo?

Zaregistrovat se

Přihlásit přes Facebook:

VOLEJTE ZDARMA
Po-Pá: 7:00 - 17:00

Základní kapitál: 372 420 000,- Kč
Informace pro platbu kartou:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.