Zdravotnický prostředek ViruProtect, co jste o něm nevěděli?

Publikováno: 14.02.2022

Ústní sprej na nachlazení ViruProtect STADA funguje přesně tam, kde se viry usídlují – v ústech a hrdle. Sprej se snadno používá a rychle působí. Po aplikaci na sliznici v ústní dutině vytváří ViruProtect STADA ochrannou bariéru proti virům způsobujícím běžné nachlazení. Tato ochranná vrstva viry zachycuje, deaktivuje a brání jejich šíření a množení.

Banner image

Kdy a jak sprej používat?

Začněte používat v období, kdy je Váš organismus vystaven virům způsobujícím nachlazení, nebo co nejdříve poté, co zaznamenáte příznaky. Doporučují se 2 vstřiky každé 2 hodiny. Ústní sprej pro děti od 4 let.

Mechanismus účinku

ViruProtect STADA obsahuje dvě hlavní složky, glycerol a tresčí trypsin, které společně vytvářejí účinnou bariéru se třemi mechanismy účinku.

• ZÁCHYT: Glycerol tvoří krátkodobou osmoticky aktivní bariéru, která zachycuje virové částice.
  • DEAKTIVACE: Trypsin potlačuje schopnost virů navázat se na hostitelské buňky, a tím deaktivuje jejich schopnost buňky infikovat.
  • OCHRANA: Bariéra vytvořená působením produktu ViruProtect STADA chrání ústní dutinu a hrdlo.

Banner image

Jak hodnotí ViruProtect STADA naši zákazníci?

Recenze Viruprotect můžete nalézt na odkazu https://www.viruprotect.cz/viruprotect, dále vybrané níže. Věříme, že Vám i Vašim blízkým pomůže sprej překonat a zkrátit nachlazení. Více informací najdete na www.viruprotect.cz.
Zdravotnický prostředek ve formě ústního spreje. K potlačení a zmírnění příznaků běžného nachlazení. Čtěte návod na použití.

Víte, jak správně pečovat o svůj zrak?
16.08.2022

Víte, jak správně pečovat o svůj zrak?

Zrak je pro člověka nejdůležitějším smyslem. Jeho prostřednictvím získáváme až 80 % informací z okolního světa. Bohužel moderní doba plná počítačových technologií zraku příliš neprospívá a se zhoršenou kvalitou zraku se potýkají mnozí z nás. Onemocnění oka představují závažný zdravotní a socioekonomický problém, a proto je vhodné o zrak pečovat dříve, než se případné oční obtíže projeví. Jaká onemocnění zrak ohrožují a jak o zdraví zraku pečovat?

Mužská inkontinence není tabu
02.11.2020

Mužská inkontinence není tabu

Samovolný únik moči bývá často mylně považován pouze za problém žen po menopauze. Inkontinence však postihuje i mužskou část populace, a to zejména v souvislosti se zbytnělou prostatou. Mnozí nemocní se zdráhají navštívit lékaře a o inkontinenci hovořit. Na vině bývá nejčastěji stud. Inkontinence je ale problém trápící až desetinu populace a jen díky včasné diagnóze a odpovídající léčbě je možné problémy s únikem moči léčit.

7 cviků na ztuhlé kyčle
26.11.2015

7 cviků na ztuhlé kyčle

Cítíte po dlouhé chůzi nebo při ranním vstávání nepříjemnou bolest v kyčlích? Zbavte se ztuhlosti a vyzkoušejte některý ze 7 doporučovaných cviků na uvolnění kyčlí.