Zdravotnický prostředek ViruProtect, co jste o něm nevěděli?

Zdravotnický prostředek ViruProtect, co jste o něm nevěděli?

Publikováno: 14.02.2022

Zobrazení: 166

Ústní sprej na nachlazení ViruProtect STADA funguje přesně tam, kde se viry usídlují – v ústech a hrdle. Sprej se snadno používá a rychle působí. Po aplikaci na sliznici v ústní dutině vytváří ViruProtect STADA ochrannou bariéru proti virům způsobujícím běžné nachlazení. Tato ochranná vrstva viry zachycuje, deaktivuje a brání jejich šíření a množení.

Banner image

Kdy a jak sprej používat?

Začněte používat v období, kdy je Váš organismus vystaven virům způsobujícím nachlazení, nebo co nejdříve poté, co zaznamenáte příznaky. Doporučují se 2 vstřiky každé 2 hodiny. Ústní sprej pro děti od 4 let.
  
Banner image
   

Mechanismus účinku

ViruProtect STADA obsahuje dvě hlavní složky, glycerol a tresčí trypsin, které společně vytvářejí účinnou bariéru se třemi mechanismy účinku.
 
  • ZÁCHYT: Glycerol tvoří krátkodobou osmoticky aktivní bariéru, která zachycuje virové částice.
  • DEAKTIVACE: Trypsin potlačuje schopnost virů navázat se na hostitelské buňky, a tím deaktivuje jejich schopnost buňky infikovat.
  • OCHRANA: Bariéra vytvořená působením produktu ViruProtect STADA chrání ústní dutinu a hrdlo.  
  
Banner image
      

Jak hodnotí ViruProtect STADA naši zákazníci?

Recenze Viruprotect můžete nalézt na odkazu https://www.viruprotect.cz/viruprotect, dále vybrané níže. Věříme, že Vám i Vašim blízkým pomůže sprej překonat a zkrátit nachlazení. Více informací najdete na www.viruprotect.cz.
Zdravotnický prostředek ve formě ústního spreje. K potlačení a zmírnění příznaků běžného nachlazení. Čtěte návod na použití.

Víte, jak správně pečovat o svůj zrak?
15.03.2024

Víte, jak správně pečovat o svůj zrak?

Březen patří nejen knihám, ale také zdravému zraku. Právě v tomto období jste mohli zaznamenat řadu osvětových akcí, které seznamují s tím, jak je důležité o zrak pečovat. Zrak je pro člověka tím nejdůležitějším smyslem. Prostřednictvím zraku získáváme až 80 % informací z okolního světa. Dnešní doba, plná počítačových technologií, však zraku příliš neprospívá a se zhoršenou kvalitou zraku se potýkají mnozí z nás. Onemocnění oka představují vážný problém, a proto pečujte o svůj zrak dříve, než se případné oční obtíže projeví.

Přečtěte si více
Zobrazení: 777
Mužská inkontinence není tabu
02.11.2020

Mužská inkontinence není tabu

Samovolný únik moči bývá často mylně považován pouze za problém žen po menopauze. Inkontinence však postihuje i mužskou část populace, a to zejména v souvislosti se zbytnělou prostatou. Mnozí nemocní se zdráhají navštívit lékaře a o inkontinenci hovořit. Na vině bývá nejčastěji stud. Inkontinence je ale problém trápící až desetinu populace a jen díky včasné diagnóze a odpovídající léčbě je možné problémy s únikem moči léčit.
 

Přečtěte si více
Zobrazení: 718
Ztuhlé kyčle? Známe cviky, které vám uleví!
03.04.2023

Ztuhlé kyčle? Známe cviky, které vám uleví!

Kyčelní klouby patří nejen mezi největší, ale také nejzatěžovanější klouby v lidském těle. Fungují-li správně, umožňují nám bezbolestný pohyb. Jsou-li příliš zatěžovány, mohou se objevit bolesti, omezená hybnost a ztuhlost. Jak o klouby správně pečovat a jaké cviky bolavým a ztuhlým kloubům uleví, vám poradíme.

Přečtěte si více
Zobrazení: 10288