U našich zákazníků je podzimní jedničkou ViruProtect!

U našich zákazníků je podzimní jedničkou ViruProtect!

Publikováno: 06.10.2021

Zobrazení: 158

Podzim je tady a s ním i virové infekce. Naslouchejte signálům svého těla a už při prvních příznacích nedejte nachlazení šanci, stejně jako naši zákazníci. Ústní sprej ViruProtect přispívá ke zkrácení doby nachlazení, pokud se použije již v časné fázi onemocnění. Příznaky nachlazení proto nepodceňujte a ViruProtect mějte raději vždy po ruce!

ViruProtect, pomocník proti podzimnímu nachlazení

ViruProtect je sprej s přírodními enzymy, který se aplikuje přímo na sliznici v ústní dutině, kde vytváří ochrannou bariéru proti virům způsobujícím nachlazení. Ochranná vrstva virové částice zachytí, deaktivuje a brání jejich šíření a množení. ViruProtect může pomoci zkrátit dobu onemocnění, pokud je použit v časné fázi infekce, a navíc zmírňuje příznaky nachlazení a přináší úlevu od bolesti v krku. Díky spreji ViruProtect si můžete užívat vy a vaše děti podzimní procházky v plné síly. ViruProtect představuje spolehlivého podzimního ochránce před nachlazením nejen pro dospělé, ale také pro děti starší 4 let.
 

Co říkají naši zákazníci?

K podzimním sychravým dnům neodmyslitelně patří virové infekce, a proto kromě podpory imunity a teplého oblečení připravte na nachlazení i vaši domácí lékárničku. ViruProtect je tou správnou volbou, což dokládají i recenze našich spokojených zákazníků!
 
Eva: „Velký zázrak v malé krabičce! Stačí jen vstříknout do úst a z velkého problému se stává malý! Jeho příjemná chuť se rozplyne v ústech a hned se lépe dýchá a polyká. Perfektní pomocník do kabelky k rychlému použití při nachlazení, nebo v době, kdy chrání před viry."
 
Karolína: „Testovala jsem ViruProtect a způsob použití je jednoduchý. Chuť je v ústech příjemná, lehce sladká, takže určitě to má plus při užití pro děti. Nachlazení se mi zkrátilo o několik dnů, což je skvělé. Balení je malé, takže ideální do kabelky. Za sebe DOPORUČUJI!"
 
Ladislava: „Ústní sprej ViruProtect se u nás doma osvědčil jako dobrý pomocník. Produkt jsem začala užívat už v průběhu onemocnění, kdy mi sprej moc pomohl, a to především se silnou rýmou a podrážděným krkem. Vždy po použití jsem měla příjemnější pocit. Manžel sprej neužíval a rýma trvala déle."
 
Jana: „Sprej jsem používala preventivně, když syn trpěl silným nachlazením. Aplikace do krku je pro mě přijatelnější než do nosu. Chuť je příjemná. Věřím, že kdybych byla skutečně nachlazená, doba nemoci by se výrazně zkrátila.“
 

V období zvýšeného výskytů respiračních infekcí nezapomínejte ani na podporu imunity. 

Tento článek byl vytvořen ve spolupráci s: 

Mgr. Denisa Salvová

Absolvovala obor Rehabilitační psychosociální péče na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity. Působila ve zdravotně sociální oblasti jako vedoucí poraden, terapeut a lektor kurzů pro pracovníky v pomáhajících profesích. V současné době se zajímá o oblast medicíny, zdravotnictví, zdravého životního stylu a psychologie.

  
Do boje se stresem! Rady, jak pečovat o své zdraví, i když nemáte čas
22.09.2021

Do boje se stresem! Rady, jak pečovat o své zdraví, i když nemáte čas

Ať už jde o zdraví všech orgánů, zpomalení procesu stárnutí, zlepšení výkonu nebo ovlivnění psychických funkcí, dostatečný přísun vitamínů hraje velmi důležitou úlohu při udržování lidského organismu v co nejlepší formě.

Přečtěte si více
Zobrazení: 622
Zdravé srdce potřebuje správné palivo
23.02.2018

Zdravé srdce potřebuje správné palivo

Téměř 50 % všech úmrtí v ČR mají na svědomí onemocnění srdce a cév. Jedním z hlavních rizikových faktorů je také životospráva, kterou ale můžete ovlivnit vy sami, rozhodnete-li se, že se budete ke svému srdci chovat ohleduplně.

Přečtěte si více
Zobrazení: 376
Co jíst, když vás zlobí žaludek
10.06.2021

Co jíst, když vás zlobí žaludek

Nevolnost, nadýmání, ztráta chuti k jídlu a hlavně nepříjemné křeče v žaludku, to všechno jsou typické příznaky gastritidy – nemoci, která se v poslední době pomalu a jistě vkrádá do našich každodenních životů. Ke vzniku zánětu žaludeční sliznice přispívají zejména špatné stravovací návyky a stres. A ruku na srdce – obojího si dnes „užíváme“ víc než do sytosti.

Přečtěte si více
Zobrazení: 84734