Soutěž o 20 dárkových balíčků PROENZI

Soutěž o 20 dárkových balíčků PROENZI

Publikováno: 23.08.2022

Zobrazení: 605

Tentokrát jsme pro Vás připravili 20 exkluzivních balíčků ve kterých najdete doplněk stravy Proenzi Intensive nebo Proenzi 3 Plus a 2x kosmetický přípravek ve formě Proenzi krému. Tak pojďte soutěžit a získejte balíček v hodnotě až 1 177 Kč ZDARMA!

Jak se do soutěže zapojit?

Jednoduše udělejte objednávku větší než 2 499 Kč a automaticky budete do soutěže zapojeni! Do soutěže je automaticky zapojen každý nákup v minimální hodnotě 2 499 Kč uskutečněný v období od 1. do 30. září 2022. Po uplynutí září bude ze všech objednávek splňujících pravidla vybráno náhodně 20 výherců.
 
 

Jaké výhry jsou připraveny? 

Pro dvacet z Vás máme nachystáno 20 balíčků od Proenzi. Jednotlivé balíčky obsahují doplněk stravy Proenzi Intensive nebo Proenzi 3 Plus a 2x kosmetický přípravek ve formě Proenzi krému. Proenzi poskytuje kompletní kloubní péči a nabízí portfolio zahrnující doplňky stravy a kosmetický přípravek, tedy produkty určené pro péči a výživu kloubů. Celková hodnota balíčku je až 1 177 Kč, tak pojďte soutěžit, protože koncem září vybereme 20 z Vás, kteří exkluzivní dárek od Proenzi získají.


Doplněk stravy a kosmetické přípravky

 

Jak se dozvíte o výhře? 

Sami Vám dáme vědět, že jste vyhráli! Vítěze po skončení soutěže kontaktujeme a také je doplníme zde na stránku do seznamu!


Podrobné podmínky soutěže ZDE.
Soutěž trvá pouze do 30. září 2022.

-----------------------------------------------------------

SEZNAM VÝHERCŮ bude vypsán po uzavření soutěže přímo ZDEVeškeré výhry budou výhercům expedovány až po zaplacení a převzetí objednávky. Uděláme ovšem maximum, proto aby k Vám výhra dorazila co nejdříve.