Září 2008

Publikováno: 19.07.2018

Klubový časopis Klubu zdraví Walmark -  září 2008.

Ani se tomu nechce věřit, ale je to skutečně tak – náš Klub zdraví Walmark letos slaví desáté výročí! Připravili jsme pro Vás slavnostní číslo klubového časopisu.

Jak už jste jistě poznali při pohledu na obálku, přivítali jsme u nás známého herce, pana Petra Kostku. Jsme moc rádi, že si na nás při svém nabitém programu našel chvilku. Naše pozvání přijala i moderátorka Martina Vrbová, kterou znají především diváci České televize. Mimo jiné nám vyprávěla, jak si zaplavala se žralokem...

Do řady příjemných setkání patřila i schůzka s naší zákaznicí, paní Miroslavou Královou, která je členkou Klubu zdraví od samého počátku. Výrobky Walmarku znala tak důkladně, až nás to samotné překvapilo, a samozřejmě moc potěšilo.

V časopise Vám dále přinášíme informace o nových přípravcích, mezi nimiž najdete například horkou novinku Urinal hot drink, která pomáhá řešit problémy močových cest. Také kloubní výživa Proenzi se rozšířila o jedinečný přípravek s názvem Proenzi Hyal a přírůstky zaznamenala i tzv. základní řada. Děti čeká soutěž s oblíbenými Marťánky a mohou se těšit i na nové kamarády Hvězdíky. Věříme, že si rádi přečtete zážitky třináctiletého Prokopa Salajky, který se se svou maminkou zúčastnil exkurze do naší továrny, a že se při jeho vyprávění pobavíte stejně jako my.

Přejeme Vám příjemné čtení, poklidné babí léto a pevné zdraví.

Stáhnout soubor:
mag_2008-9 pdf | 8,3 MB