Září 2007

Září 2007

Publikováno: 19.07.2018

Zobrazení: 6

Vážení a milí čtenáři,

dovolte mi, abych Vás přivítal po prázdninových a dovolenkových dnech nad novými stránkami našeho časopisu Klubu zdraví. Věřím, že jste si odpočinuli a prožili dny plné klidu a pohody.

Aby byla Vaše fyzická a psychická kondice skvělá i teď na podzim, připravili jsme pro Vás několik novinek, mezi něž patří například nové doplňky stravy Imunactiv™, Vialong® a Permen®. Více se o nich můžete dozvědět na stránkách nového časopisu Klub zdraví. Tyto produkty jsou určené dospělým, dětem nejspíš udělají radost noví Marťánci s jablečnou příchutí.

Firma Walmark se neustále snaží být ve vývoji a výzkumu nových preparátů o krok napřed před ostatními. Důkazem toho je i nová vývojová laboratoř, kterou jsme vybudovali a otevřeli na začátku léta. Specializuje se na pevné lékové formy (tablety), pomůže zkrátit a zefektivnit proces vývoje novinek a bude sloužit i při testování alternativních dodavatelů surovin u současných výrobků.

Stejně jako si zakládáme na perfektní kvalitě našich výrobků, je pro nás důležitá i co nejlepší spolupráce s Vámi – našimi spotřebiteli. Jsme skutečně velmi potěšeni, když se z Vašich dopisů dozvídáme, s jak dobrým ohlasem se u Vás setkávají naše výrobky, a koneckonců i náš časopis. Děkujeme Vám za Vaše milá slova, která jsou pro nás tou nejlepší pochvalou a dodávají nám elán do další práce.

I v tomto čísle se na stránkách svého časopisu setkáte nejen se zdravotnicky zaměřenými články, ale také s názory a vyprávěním zajímavých osobností. Jsme velmi rádi, že naše pozvání přijal známý scenárista, herec, textař a humorista pan Zdeněk Svěrák, který nám vyprávěl nejen o natáčení filmu Vratné lahve, ale i o svých zážitcích z dětství. Jeho slova jsou pohlazením po duši – ostatně, posuďte sami. Také Jiří Ježek, paralympijský mistr světa v cyklistice, je ikonou, která si zaslouží náš obdiv. Sportovec, který přišel nešťastnou náhodou v dětství o nohu, se obdivuhodně vyrovnal s nepřízní osudu a vítězí i nad zdravými soupeři. Jistě Vás potěší také schůzka s moderátorkou, šéfredaktorkou a maminkou Lucií Výbornou, která v rozhovoru například prozradí, co skrývá v suterénu svého domu...

Zkrátka – máte se na co těšit. Přeji Vám za všechny pracovníky společnosti Walmark příjemný slunečný podzim, hodně zdraví a těším se na setkání nad příštími stránkami našeho časopisu.

Ing. Oto Toman,
ředitel divize farmacie pro ČR

Obsah:

 1. Walmark na návštěvě - Lucie Výborná
 2. Víte, že - Kaleidoskop zajímavostí
 3. O čem se mluví - V klidu přes přechod
 4. Dopisy
 5. Lékař radí - Jak na problémy s močovými cestami
 6. Novinky z Walmarku - Permen®, Vialong®, Imunactiv™
 7. Aktualita - Aminostar
 8. Setkání - Jiří Ježek, paralympijský mistr světa v cyklistice
 9. Walmark pomáhá - Stárnutí s úsměvem
 10. Váš příběh - Óda na stáří
 11. Čtení pro maminky - S mámou na operační sál
 12. Klubové zprávy
 13. Hvězdné nebe - Zdeněk Svěrák
 14. Walmark v akci - Viaderm Bomton Cup 2007
 15. Ohlasy - Pomohl mi Proenzi 3
 16. Zdravá kuchyně
 17. Knihovnička
 18. Pomoc z Walmarku - Než přijdou plískanice
 19. V ordinaci - Muž v nesnázích
 20. Příroda uzdravuje - Přírodní lékárna
 21. Křížovka
 22. Tip pro zdraví - Termální lázně Bešeňová
 23. Horoskop - Co vás čeká a nemine…

Stáhnout soubor:
kzw_2007-09 pdf | 8,7 MB