Únor 2005

Publikováno: 19.07.2018

Milí čtenáři,
máte možnost nahlédnout do dalšího vydání našeho klubového časopisu.
V časopise zhodnotíme uplynulé pololetí, představíme Vám nové produkty a seznámíme Vás s našimi plány.

Z informací o produktech mi dovolte zmínit novinky, mezi které patří CLA Clarinol, který pomáhá odbourávat tělesný tuk, výrobek Septofort, který Vám vyžene bolest z krku či novinku v řadě Proenzi - výrobek Proenzi Opti, který obsahuje optimální kombinaci dvou klinicky ověřených látek s příznivým vlivem na Vaše klouby.
Kromě představení i těch známějších potravinových doplňků, najdete v časopise cenné rady našich předních lékařů a vědeckých odborníků i spoustu zajímavostí z různých oblastí společenského života.
Při čtení Vás určitě pobaví neúnavná propagátorka orientálních tanců Anife Vyskočilová, po duši pohladí zpěvák Ivan Hlas a se zájmem si určitě přečtete vyprávění modelky Martiny Šmukové-Muchové o práci jejího Nadačního fondu Krtek, který pomáhá onkologicky nemocným dětem.
Pokud rádi soutěžíte, máte možnost vyzkoušet si své znalosti a při troše štěstí vyhrát zajímavé ceny.
Věříme, že nové číslo našeho časopisu se Vám bude líbit a těšíme se na Vaše názory, postřehy i podněty.

Obsah:

31  Soutěž - Hledáme hvězdného textaře
32  Věrnostní program s novými dárky
33  Klubové zprávy
34  Horoskop - Co vás čeká a nemine…
35  Tabulka bonusů

Stáhnout soubor: