Darujte to nejcennější, darujte zdraví!

Darujte to nejcennější, darujte zdraví!

Publikováno: 16.12.2021

Zobrazení: 74

Když se říjen chýlí ke konci, začínáme přemýšlet, čím letos o Vánocích obdarujeme svoje blízké. Chceme nejen, aby dárky potěšily, ale aby byly užitečné a nezapadly kdesi hluboko ve skříni. Doplňky stravy na podporu zdraví jsou vánočním dárkem, který určitě nebude zapomenut. Zdraví je totiž téma, které je stále aktuální, v posledních dvou letech dokonce více než kdy jindy. Darujte proto alespoň kousek toho nejcennějšího, darujte zdraví!

Vánoční balíčky 2021, které vám letos nesmí chybět!

Jako každý rok jsme pro vás připravili oblíbené vánoční balíčky s těmi nejoblíbenějšími doplňky stravy. Vy tak můžete vybírat z naší exkluzivní nabídky limitovaných produktů, které potěší opravdu každého.
 

Omega-3 rybí olej FORTE 1000 mg limitovaná edice 2021

Omega-3 jsou nenasycené mastné kyseliny, které si organismus neumí vytvořit sám, a proto je nutné je doplňovat stravou nebo doplňky stravy. Omega-3 EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce, k normální funkci zraku a mozku, a tím k podpoře duševní vitality. Hlavním zdrojem těchto kyselin jsou tučné mořské ryby, a zatímco u obyvatel přímořských států je hladina omega-3 díky konzumaci ryb dostatečná, u mnoho z nás  je nedostatečná.
 

Omega-3 a covid-19

Zajímavé poznatky o  omega-3 jsou zmiňovány v nepřímé souvislostí s tzv. cytokininovou bouří u onemocnění covid-19. Během zánětu a produkce protizánětlivých cytokininů hrají roli eikosanoidy, což jsou sloučeniny na jejichž vzniku se podílí omega-3 kyselin EPA, DHA a omega-6. 

 

Proenzi 3 Plus limitovaná edice 2021

S prvními příznaky opotřebení kloubů se setkáváme už kolem 30. roku věku. Špičková komplexní kloubní výživa Proenzi s chondroitinem, glukosaminem a kolagenem typu II. nesmí chybět pod žádným vánočním stromkem. Proenzi je jedničkou v péči o zdraví kloubů, jehož pozitivní efekt přetrvává dokonce i po ukončení užívání, a to 2 až 3 měsíce. Proenzi obsahuje kombinaci 3 základních stavebních složek kloubní chrupavky a dalších pojivových tkání, které jsou lidskému tělu vlastní – glukosamin sulfát, chondroitin, Unique MSM. Proenzi 3 PLUS je navíc nyní obohacen o ExPur complex, kombinaci kolagenu typu II. a vitaminu C. Kombinace těchto 3 složek je odborníky příznivě hodnocena a upřednostňována před užíváním kolagenu samostatně.
 

Prostenal CONTROL limitovaná edice 2021

Dárky pro muže jsou často pěkným oříškem. Vánočním balíčkem Prostenal CONTROL potěšíte ale každého muže, protože péče o prostatu začíná mnohem dříve, než se objeví první obtíže. Prostata se hlásí o slovo slabým a pomalým proudem moči a častým nutkáním na močení, což zhoršuje kvalitu života mužů po čtyřicítce. Navíc je zvětšená prostata spojena také s vyšším rizikem vzniku obtíží s potencí. Prostenal Control kombinuje tradičně užívané extrakty k podpoře celkového zdraví prostaty a močových cest. Standardizovaný extrakt ze Saw palmetto (Serenoa repens) v kombinaci s extraktem z Kopřivy dvoudomé (Urtica dioica) pro zdraví prostaty a normální proud moči je skvělou volbou pro zdraví každého muže.

 

Dejte vašim blízkým vědět, že vám na jejich zdraví opravdu záleží a darujte vánoční balíček z naší nabídky limitovaných produktů!


 

Tento článek byl vytvořen ve spolupráci s: 

Mgr. Denisa Salvová

Absolvovala obor Rehabilitační psychosociální péče na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity. Působila ve zdravotně sociální oblasti jako vedoucí poraden, terapeut a lektor kurzů pro pracovníky v pomáhajících profesích. V současné době se zajímá o oblast medicíny, zdravotnictví, zdravého životního stylu a psychologie.

  
Jídelníček pro zahřátí těla
28.11.2023

Jídelníček pro zahřátí těla

Pokud ve Vašem podzimním a zimním jídelníčku převažují zeleninové saláty, není se čemu divit, že je Vám stále chladno. Pokrmy z čerstvé zeleniny je vhodné konzumovat v létě, protože mají schopnost organismus ochlazovat. V chladných měsících se vyplatí zařadit do jídelníčku potraviny, které organismus zahřejí, a navíc podpoří imunitu a dodají energii. Víte, co by ve Vašem podzimním a zimním jídelníčku nemělo chybět?

Přečtěte si více
Zobrazení: 454
Zvětšená prostata? Po padesátce problém mnoha mužů!
23.11.2023

Zvětšená prostata? Po padesátce problém mnoha mužů!

Benigní hyperplazie prostaty je téma, kterému se stále mnoho mužů vyhýbá. Časté nutkání na močení a nepříjemný únik moči nepředstavují jen závažný zdravotní problém, ale také problém sociální. Prostatické obtíže mohou výrazně zhoršovat kvalitu života zralých mužů, a proto se o zdraví prostaty vyplatí pečovat ještě dříve, než se objeví první varovné signály toho, že s prostatou nemusí být vše zcela v pořádku.

Přečtěte si více
Zobrazení: 1775
Zbavte děti vší snadno a rychle!
20.08.2021

Zbavte děti vší snadno a rychle!

Dětský kolektiv je ideální prostředí pro šíření parazita, který je postrachem snad všech rodičů školou a školkou povinných dětí. Jde o dobře známou vši dětskou. Jak zbavit dětské vlásky nepříjemných vší snadno a rychle, vám poradíme.

Přečtěte si více
Zobrazení: 146