Beliema - Intimní otázky nemají být tabu

Beliema - Intimní otázky nemají být tabu

Publikováno: 15.08.2019

Zobrazení: 565

Ženské intimní zdraví je stále trochu tabu, pokud si tedy někdy nebudete vědět rady, spolehněte se na nás a na Idelyn! Zacházejte sama se sebou jako s někým, na kom vám záleží.

Není jednoduché odlišit kvasinkové infekce od bakteriálních pouze na základě příznaků. Ženy si většinou myslí, že se jedná o kvasinky a používají proto přípravky, které neúčinkují proti bakteriím. Co s tím? Přinášíme naše skvělé řešení, vaginální tablety značky Beliema® od Idelyn®. S těmi nelze udělat chybu, jsou totiž vhodné při obou typech infekce, kvasinkové i bakteriální!

Při zvýšeném riziku vaginální infekce, například na dovolené, navštěvujete-li plavecký bazén či saunu, nebo vás vaginální infekce trápí opakovaně – v takovém případě doporučujeme kosmetické přípravky Idelyn Beliema Expert Intim Gel, jemný pěnivý mycí gel s unikátním komplexním složením, který má kyselé pH odpovídající pH intimních ženských partií a nezpůsobuje nežádoucí podráždění. Pro maximální péči lze doporučit použití jemného zklidňujícího Idelyn Beliema Expert Intim krému.

Pokud již dojde ke změně vaginální flóry a žena se potýká s nepříjemným svěděním, pálením a výtokem, doporučujeme vyzkoušet Idelyn Beliema Effect vaginální tablety s laktobacily a kyselinou mléčnou, které díky svému šetrnému mechanismu účinku mohou přispět k redukci nepříjemných pocitů, obnovují přirozenou intimní mikroflóru a udržují fyziologické pH.

Zajímají vás další rady, tipy a doporučení? Chcete být informování o výhodných speciálních nabídkách Klubu zdraví? Není nic jednoduššího než se zaregistrovat k odběru novinek.
 


Chcete se stát členem Zákaznického programu Klubu zdraví? Zaregistrujte se a získejte řadu atraktivních výhod.

 
Trápí vás vaginální infekce?
31.07.2019

Trápí vás vaginální infekce?

Záněty v oblasti ženských pohlavních orgánů jsou častým důvodem návštěv gynekologa. Jsou rozlišovány podle původce, který onemocnění způsobil. Gynekologické záněty jsou infekčními onemocněními, která způsobují bakterie, kvasinky, paraziti, mohou ale vzniknout i mechanicky nebo v důsledku alergie. Gynekologické záněty může často provázet i svědění, pálení a výtok z pochvy. Nejčastější příčinou vaginálních infekcí u žen v reprodukčním věku jsou bakteriální vaginální infekce.

Přečtěte si více
Zobrazení: 20243
Jídelníčkem proti vaginální mykóze
31.10.2018

Jídelníčkem proti vaginální mykóze

Trápí vás opakované poševní záněty? Nejste sama, tato infekce zaskočí během života až 75 procent žen. Možná si ale kladete otázku, proč se tento problém týká i vás. Dbáte přece na intimní hygienu, nosíte prodyšné prádlo, vyhýbáte se těsným oděvům ze syntetických materiálů a nikdy nezůstáváte dlouho v mokrých plavkách, hned se převléknete do suchého… To jsou důležitá preventivní opatření, ale co váš jídelníček? Neholdujete až příliš sladkostem, bílému pečivu nebo třeba plísňovým sýrům? Kvasinka Candida albicans, která způsobuje vaginální mykózu, totiž tohle všechno miluje.

Přečtěte si více
Zobrazení: 20674
Opakující se vaginální mykózy
08.08.2019

Opakující se vaginální mykózy

Každý, kdo se někdy setkal s kvasinkovou infekcí, ví, jak obtížné je se jí zbavit. Kvasinkové infekce mají bohužel tendenci se vracet. Mykózy jsou kvasinkové (houbové) infekce. A jako každá houba má kvasinka ráda teplá, vlhká a tmavá místa. Ideálním místem pro výskyt mykóz je pochva, vagína. Kvasinková infekce častěji trápí ženy a alespoň jednou za život se s ní musí potýkat až 75 % žen.

Přečtěte si více
Zobrazení: 27707