Sex jako medicína

Sex jako medicína

Publikováno: 21.12.2010

Zobrazení: 37

„Nechme souložení vzkvétat!“ pronesl král Lear ve stejnojmenné Shakespearově tragédii. Na souložení jako takovém pranic tragického není, právě naopak! Odborné studie dokonce potvrzují, že se muži, kteří mají plnohodnotný pohlavní styk alespoň jednou týdně, dožívají vyššího věku. Masivnější vylučování pohlavních hormonů v kombinaci se zvýšeným prouděním krve stimuluje činnost mozku, díky spotřeby 150 kalorií je to i příjemná štíhlící metoda, při níž se zpevňují břišní, stehenní i hýžďové svaly. Tyto hodnoty jsou srovnatelné se sportovním výkonem nebo pobytem v sauně.

Odborné studie dokonce potvrzují, že se muži, kteří mají plnohodnotný pohlavní styk alespoň jednou týdně, dožívají vyššího věku. Masivnější vylučování pohlavních hormonů v kombinaci se zvýšeným prouděním krve stimuluje činnost mozku, díky spotřeby 150 kalorií je to i příjemná štíhlící metoda, při níž se zpevňují břišní, stehenní i hýžďové svaly. Tyto hodnoty jsou srovnatelné se sportovním výkonem nebo pobytem v sauně.

Liderin - pomáhá vyvolat a zlepšit erekciOdhady však uvádějí, že až polovina všech mužů po čtyřicítce trpí určitým stupněm potíží s erekcí. Jen v České republice to představuje zhruba milion mužů.  Za hlavní příčiny vedoucí k erektilní dysfunkci jsou považovány věk, životní styl, přílišná námaha, nesprávná výživa, stres, úrazy a nemoci.

Dnes však již existuje pohodlná možnost pomoci, a to díky účinným složkám v doplňcích stravy. K dostání jsou v lékárnách bez receptu či v diskrétnější formě nákupu přes internet. Unikátní patentované složení přípravku Liderin® napomáhá vyvolat a zlepšit erekci u mužů díky jedinečné kombinaci aktivních látek s rychlým účinkem. Liderin® obsahuje unikátní kombinaci  látky L-arginin a extraktu Pinus pinaster. L-arginin pomáhá vyvolat a zlepšit erekci a účinný extrakt Pinus pinaster podporuje mikrocirkulaci krve.  Již do 60-ti minut dosáhnete kýženého efektu. Tato osvědčená kombinace tvoří skutečný elixír lásky, který pomůže vylepšit Váš sexuální výkon a přinese Vám vášnivé noci.

Leader in erection - pomáhá vyvolat a zlepšit erekci

Na webu Liderin naleznete 
další informace jak podpořit své sexuální zdraví

Vysoký příjem vápníků může zvyšovat přežití mužů
05.03.2010

Vysoký příjem vápníků může zvyšovat přežití mužů

Příjem vápníku nad doporučené denní množství může snížit riziko úmrtí na srdeční onemocnění a rakovinu o 25 procent, uvádí nová studie ze Švédska.

Přečtěte si více
Zobrazení: 195
Lignany a zdravá, štíhlá žena
03.03.2009

Lignany a zdravá, štíhlá žena

Nová studie z Kanady potvrdila, že ženy užívající vyšší množství lignanů, a tudíž mají zvýšenou hladinu jejich metabolitů v krvi, mívají nižší body mass index a celkový podíl tělesný tuku.

Přečtěte si více
Zobrazení: 374