Hledáte způsob, jak si udržet zdravý krevní tlak?

Hledáte způsob, jak si udržet zdravý krevní tlak?

Publikováno: 17.12.2010

Zobrazení: 175

Navštivte naše nové internetové stránky, kde se dozvíte spoustu užitečných informací o krevním tlaku a doporučení, jak si jej udržet na optimální hladině.

Přírodní a bezpečné řešení pro udržení zdravé hladiny krevního tlakuPokud ano, navštivte naše nové internetové stránky www.optitensin.cz.

Dozvíte se tam spoustu užitečných informací o krevním tlaku a doporučení, jak si jej udržet na optimální hladině.

Spuštění těchto stránek přichází krátce po uvedení novinky OptiTensin®, která pomáhá řešit právě potíže s krevním tlakem.

Pro zdravé srdce, cévy a krevní tlak
25.09.2017

Pro zdravé srdce, cévy a krevní tlak

Věděli jste, že srdce jako svalová pumpa, si nemůže nikdy odpočinout? Je to orgán, který funguje nepřetržitě. Jeho hlavním úkolem je pumpovat rytmicky krev tepnami a cévami po celém těle. Průměrně 72krát za minutu, 2,5 bilionkrát za život. Kvalita funkce srdce přímo i nepřímo ovlivňuje fungování dalších orgánů a mechanismů v těle. Je naprosto zásadní pro okysličování tkání, transport živin v organismu, vitalitu, i celkové fungování organismu. Srdeční sval je velmi specifický, a nepodobá se žádnému jinému v těle.

Přečtěte si více
Zobrazení: 745
Hořčík má pozitivní vliv na krevní tlak
15.02.2012

Hořčík má pozitivní vliv na krevní tlak

Doplňky stravy obsahující hořčík mohou přispět k malému, ale klinicky významnému snížení krevního tlaku podle výsledků nové meta-analýzy provedené ve Velké Británii.

Přečtěte si více
Zobrazení: 5445
9 tipů, které pomohou udržet krevní tlak
25.01.2018

9 tipů, které pomohou udržet krevní tlak

Hypertenze umí být velmi záludná. Příznaky jsou zpočátku mírné, takže je člověk většinou neřeší, protože se cítí zdravý. Postupně se však zhoršují a mohou poškodit některé orgány. Co raději začít změnou životosprávy?Hypertenze umí být velmi záludná. Příznaky jsou zpočátku mírné, takže je člověk většinou neřeší, protože se cítí zdravý. Postupně se však zhoršují a mohou poškodit některé orgány. Co raději začít změnou životosprávy?

Přečtěte si více
Zobrazení: 1498