Klouby už bolet nemusí!

Klouby už bolet nemusí!

Publikováno: 18.05.2006

Zobrazení: 1280

Na základě vědeckých poznatků doložených klinickou studií působí MSM na klouby především protizánětlivě, čímž zmenšuje zejména bolestivost a pomáhá zlepšovat hybnost postižených kloubů. Navíc pomáhá chránit buňky kloubní chrupavky před dalším poškozením.

Příroda našla vlastní recept

Osteoartroza (OA) je nejrozšířenější  forma kloubních potíží. Působení osteoartrozy na klouby se projevuje bolestivostí, ztuhlostí kloubů a jejich sníženou pohyblivostí. Tím také dochází k významnému omezení kvality života postižených.

Mezi nejúčinnější látky v boji s osteoartrozou patří glukosamin a chondroitin, přírodní látky, které jsou klíčovou složkou vysoce účinných kloubních preparátů. Účinky kombinace těchto přírodních látek byly potvrzeny v rozsáhlé klinické studii*, která prokázala pokles bolestivosti kloubů u skupiny pacientů se středně těžkou a těžkou osteoartrozou. Vedle glukosaminu a chondroitinu se však stále s větším úspěchem uplatňuje nová, moderní přírodní látka, nazývaná MSM. Na základě vědeckých poznatků doložených klinickou studií** působí MSM na klouby především protizánětlivě, čímž zmenšuje zejména bolestivost a pomáhá zlepšovat hybnost postižených kloubů. Navíc pomáhá chránit buňky kloubní chrupavky před dalším poškozením .

A to je také hlavní důvod proč je MSM zařazen jako významná součást špičkového preparátu PROENZI 3+ od společnosti WALMARK. Látky glukosamin, chondrointin a MSM obsažené v Proenzi 3+ tedy tvoří trojkombinaci velmi účinných látek vhodných v boji s kloubními potížemi.

Proenzi 3 je také vhodný k systematické předcházení vzniku kloubních potíží, zejména u kloubů nadměrně zatěžovaných (sport, obezita, apod.). Díky  Proenzi 3+ tak Vaše klouby získají revoluční  řešení  té nejvyšší kvality.

Zvolte bezbolestný pohyb, zvolte PROENZI 3+

* Clegg D. et al. New England Journal of Medicine 2006; 354: 795-808
** Hasegawa T. Suppressive effect of methylsulfonylmethane (MSM) on type II collagen-induced arthritis in DBA/1J mice. Jpn Pharmacol Ther 2004;32(7):421–7.

 

 

Bolest kloubů: Jak se projevuje artróza
09.06.2021

Bolest kloubů: Jak se projevuje artróza

Bolí vás klouby a chcete vědět, jak se projevuje artróza? Udělejte si přehled o nejčastějších příznacích a zjistěte, jak ji předcházet.

Přečtěte si více
Zobrazení: 29349
Aktivní a příjemný pohyb v každém věku
15.12.2017

Aktivní a příjemný pohyb v každém věku

Dodejtem kloubům správné vitaminy.

Přečtěte si více
Zobrazení: 168
Co jíst, aby byly vaše klouby zdravé?
19.05.2021

Co jíst, aby byly vaše klouby zdravé?

Pokud nechcete, aby vás trápily problémy s klouby, zvolte pestrý jídelníček. Zařaďte vitamín C a doplňte kolagen. Se vším vám také pomohou doplňky stravy.

Přečtěte si více
Zobrazení: 28783