DetoxElixeer MAX - očista organismu

DetoxElixeer MAX - očista organismu

Publikováno: 01.10.2016

Zobrazení: 430

Pomocí detoxikace zbavujeme naše tělo škodlivých látek. Tento proces je často spojován s obdobím jara, kdy se vše probouzí k životu. Občasná očista organismu však neuškodí kdykoliv v průběhu roku, nejenom v jarních měsících, vhodná je také na podzim.

DetoxElixeer MAX  je určen pro všechny, kteří chtějí pomoci svému tělu očistit se od škodlivin, toxinů a dalších látek, které do organismu nepatří.  DetoxElixeer MAX poskytuje rychlou a účinou detoxikaci celého těla.

DetoxElixeer MAXDetoxikovaný organismus:

 • má správně fungující imunitní systém
 • cítí se svěží a zásobený přirozenou životní energií
 • udržuje optimální tělesnou váhu
 • má zdravě vyhléžející pleť

Přestavujeme Vám novinku DetoxElixeer MAX 

Intenzivní  14ti-denní detoxikační kúra s unikátním složením devíti pečlivě vybraných bylin obohacených o galaktooligosacharidy.

Účinky DetoxElixeer MAX 

 • Galaktooligosacharidy (GOS)
  Patří do skupiny prebiotik, které jsou známy jako  zdroj potravy a energie pro  mikroflóru v tlustém střevě, aby se mohly tyto přátelské bakterie jako jsou Bifidobakterie a Laktobacily správně množily v gastrointestinálním traktu. 
   
 • Heřmánek římský (Chamaemelum nobile)
  Je jednou z nejpopulárnějších bylin užívaných především pro její příznivý vliv na trávení.
   
 • Ostropestřec mariánský (Silybum marianum)
  je rostlinou, která byla po staletí užívána pro podporu jater. Tento extrakt z ostropestrce mariánského podporuje játra,  která jsou důležitá pro zachování fyziologických detoxikačních funkcí. Přispívá tedy k detoxikačnímu potenciálu jater, pomáhá zachovat jejich správné fungování a chrání buňky jater před škodlivým působením volných radikálů a navíc podporuje trávení a očistu těla.
   
 • Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale)
  je užívána jako tradiční bylina ceněná pro její mnohé zdravotní výhody. Přirozeně v sobě obsahuje širokou škálu vitaminů, minerálů a jiných aktivních látek. Je užívána jako tonikum jater nebo pro její podpůrný účinek na vylučovací funkce organismu. Pampeliška lékařská taktéž přispívá k detoxikaci jater, má příznivý vliv na trávení a udržuje zdraví močových cest. Jako silný antioxidant chrání buňky před škodlivými účinky volných radikálů.
   
 • Pýr plazivý (Elytrigia repens)
  je rostlina, která svým jemným močopůdným účinkem přispívá k pročištění organismu a zdraví dolních močových cest, především močového měchýře a také ledvin. 

DetoxElixeer MAX  je vhodný k výrobkům na zažívání, podporu jater, hubnutí.

O svátcích játra utrpěla. Dostaňte je znovu do formy!
29.01.2018

O svátcích játra utrpěla. Dostaňte je znovu do formy!

Firemní večírky, setkání s rodinou, posezení s přáteli, procházky městem se svařákem v ruce… A jako třešinka na dortu pořádný silvestrovský mejdan. Není divu, že po takové jízdě vaše játra trpí. Vynahraďte jim to novoroční očistou.

Přečtěte si více
Zobrazení: 179
Vitamin D může podporovat zdraví srdce během hubnutí
23.04.2009

Vitamin D může podporovat zdraví srdce během hubnutí

Suplementace vitaminem D může zlepšovat zdraví kardiovaskulárního systému během hubnutí, bez ohledu na to, o kolik kilogramů člověk zhubne.

Přečtěte si více
Zobrazení: 53
Dobré trávení – půl zdraví, a to i na jaře
17.03.2018

Dobré trávení – půl zdraví, a to i na jaře

O jaru se říká, že je to nejhezčí období roku. Neplatí to ale vždy. Příroda po zimním spánku začíná být aktivní.

Přečtěte si více
Zobrazení: 223