Aktivní podpora dětské imunity

Aktivní podpora dětské imunity

Publikováno: 08.02.2016

Zobrazení: 124

Během chladného počasí začínají útočit virózy a nachlazení, která se v dětském kolektivu šíří rychlostí blesku. Navíc pobyt ve škole či školce klade nárok také na psychiku. To vše představuje pro dětský imunitní systém obrovskou zátěž. Účinnou formou pomoci je také užívání doplňku stravy Marťánci ImunoFORTE, který se doporučuje podávat během období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení, v průběhu rekonvalescence, v případě fyzické nebo duševní únavy a pro akutní podporu imunity.

Základem podpory imunity je přísun dostatečného množství vitaminů a minerálů. Dodat je dětem přirozenou cestou v podobě ovoce a zeleniny však bývá složité, protože v nich těchto látek v posledních letech prokazatelně ubývá. Plody se totiž pěstují ve skleníkových podmínkách, sklízejí se často nedozrálé, uchovávají se v chladicích boxech a narychlo pak „dozrávají" v umělé atmosféře. Své opodstatnění má pak užívání doplňků stravy, jež garantují přesně stanovené množství aktivních látek a podléhají přísným kontrolám. 

 Marťánci ImunoFORTE

Všechny nezbytné vitaminy, minerály a jiné aktivní látky potřebné pro správnou funkci imunitního systému obsahuje účinný doplněk stravy Marťánci ImunoFORTE.

Produkt je určen pro akutní podporu imunity a hodí se přesně pro období, kdy jsou děti vystaveny zvýšenému výskytu nachlazení v kolektivu. Přípravek je vyroben na přírodní bázi a obsahuje vyváženou dávku vitaminu C, extraktů z černého bezu a šípku. Tyto látky podporují imunitní systém. Extrakty z těchto bylin mají také příznivý vliv na dýchací cesty. ImunoFORTE obsahuje také betaglukany, látky z přírodních zdrojů.

Efekt vybraných složek v přípravku Marťánci ImunoFORTE:

  • Marťánci ImunoFORTEBeta glukan - je zcela přírodní látka.
      
  • Vitamin C - slouží jako antioxidant a pomáhá podporovat přirozenou imunitu.
     
  • Bez černý – tradiční rostlina využívaná v přírodním léčitelství, podporuje imunitní systém a zdraví dýchacích cest.
     
  • Šípky – rostlina, jejíž plody obsahují velké množství vitaminu C a dalších látek podporujících přirozenou obranyschopnost těla

 

Marťánci ImunoFORTE jsou k dostání ve dvou formách, a to jako sirup a tabletky. Dávkování je v obou případech jednoduché.

Jsou doplňky stravy pro děti vhodné?
29.09.2015

Jsou doplňky stravy pro děti vhodné?

Nejste si jistí, zda jsou doplňky stravy pro vaše děti vhodné? Přečtěte si důvody, proč je vhodné jimi doplnit vyváženou a kvalitní stravu. Postarejte se o zdraví vašich dětí.

Přečtěte si více
Zobrazení: 427
Jsou vaše děti unavené? Za vším hledejte vitaminy!
03.02.2016

Jsou vaše děti unavené? Za vším hledejte vitaminy!

Dostatek vitaminů přijatých ve stravě je alfou a omegou zdravého vývoje všech dětí. Co ale dělat s vybíravým potomkem, který odmítá jíst zeleninu, ovoce nebo mléčné výrobky?

Přečtěte si více
Zobrazení: 523
Rybí olej a děti
03.12.2010

Rybí olej a děti

Doplňky stravy obsahující rybí olej můžou snížit krevní tlak u mírně obézních dospívajících dětí.

Přečtěte si více
Zobrazení: 306