Klub zdraví Walmark finalistou v soutěži ShopRoku 2014

Klub zdraví Walmark finalistou v soutěži ShopRoku 2014

Publikováno: 14.10.2014

Zobrazení: 3

V září letošního roku byly již pošesté vyhodnocovány nejlepší a nejoblíbenější internetové obchody v soutěži ShopRoku, kterou pořádá nákupní rádce a srovnávač cen Heuréka.

Po roční pauze získal Klub zdraví Walmark ocenění v kategorii Cena Popularity, kde se jako finalista zařadil mezi shopy jako MALL. cz, Alza.cz a Kasa.cz. Cena se uděluje na základě ocenění od internetových uživatelů, kteří vybírají své nejoblíbenější e-shopy roku 2014.

Navíc Klub zdraví Walmark obhájil potřetí v řadě ocenění v kategorii Cena kvality, jako finalista sekce Kosmetika a zdraví. V této kategorii hodnotí zákazníci své zkušenosti s nákupem v e-shopech za uplynulý rok.

Jsme velmi rádi, že se nám podařilo v této velmi silné konkurenci i letos prosadit mezi nejlepší. Děkujeme vám všem za podporu!

 

ShopRoku 2014 cena popularityShopRoku 2014 cena kvality

Jeden za všechny – všichni za Walmark
09.10.2015

Jeden za všechny – všichni za Walmark

Tři mušketýři byli ve skutečnosti také čtyři – jako bratři Walachovi. Majitele Walmarku – Mariusze, Valdemara a Adama – (a jejich čtvrtého bratra Janusze, který jim na začátku podnikání pomáhal) ale spojuje se slavnými rytíři mnohem víc. Především čestnost, odvaha a schopnost vždy táhnout za jeden provaz. Díky těmto vlastnostem a potřebné dávce štěstí vybudovali během 25 let z Walmarku jednu z nejúspěšnějších farmaceutických firem ve střední a východní Evropě.

Přečtěte si více
Zobrazení: 114
Majitelé Walmarku jedou reprezentovat ČR do Monaka
02.06.2011

Majitelé Walmarku jedou reprezentovat ČR do Monaka

TŘINEC 30. 5. 2011 – Na prestižní světovou soutěž nejlepších manažerů - vlastníků firem Ernst & Young Podnikatel roku 2010 pojedou Českou republiku reprezentovat moravskoslezští majitelé společnosti Walmark z Třince Adam, Mariusz a Valdemar Walachovi. Už tuto středu se v monackém Monte Carlu „utkají“ se světovou podnikatelskou elitou o titul Světový podnikatel roku.

Přečtěte si více
Zobrazení: 12
Stáhněte si inspiraci pro vánoční mlsání s Walmarkem
15.12.2017

Stáhněte si inspiraci pro vánoční mlsání s Walmarkem

Připravte si společně s námi například skvělý mandlový koňak nebo citronovo-rozmarýnové sušenky. Stahujte a nechte se inspirovat.

Přečtěte si více
Zobrazení: 8