Štíhlá i po čtyřicítce

Štíhlá i po čtyřicítce

Publikováno: 06.06.2014

Zobrazení: 113

Kolem dvaceti let nebývá problém udržet si štíhlou postavu. Obtížnější je to po čtyřicítce. Pomoci muže Bellasin 40+.

Po čtyřicítce řada žen pozoruje nepříjemné přibývání na váze, přestože mají pocit, že příliš nezměnily své stravovací a pohybové zvyklosti. S přibývajícím věkem ale ženský organizmus produkuje méně hormonu estrogenu a progesteronu, a právě tyto změny mohou způsobovat nepříjemné příznaky, jako jsou návaly horka, poruchy koncentrace, únava, změny nálad a poruchy spánku

V důsledku toho se metabolizmus zpomalí, což vede k zadržování vody v těle, zvýšení tělesné hmotnosti a zvýšenému ukládání tuku v rizikových partiích.

Speciálně pro ženy

Doplněk stravy Bellasin 40+ je speciálně určený ženám po čtyřicítce. Obsahuje fytoestrogeny z červeného jetele a sóji a adaptogeny z rozchodnice v kombinaci s termogenními látkami z guarany, zeleného čaje a L-karnitinu.

Guarana napomáhá k lepší kontrole hmotnostiGuarana se běžně používá k podpoře metabolizmu tuku, což , extrakt ze zeleného čaje s EGCG (epigallocatechin gallát) přispívá k oxidaci tuku.

Bellasin 40+ obsahuje také nezbytný vitamin D a vápník pro pevné kosti.

Krása začíná uvnitř
18.07.2011

Krása začíná uvnitř

Ženy dnes mají na výběr množství kvalitních kosmetických přípravků. Pro zdravý a krásný vzhled je ale ještě důležitější kosmetika podávaná zevnitř, která dodá tělu dostatek vitaminů, minerálů a dalších účinných látek.

Přečtěte si více
Zobrazení: 35
Lignany a zdravá, štíhlá žena
03.03.2009

Lignany a zdravá, štíhlá žena

Nová studie z Kanady potvrdila, že ženy užívající vyšší množství lignanů, a tudíž mají zvýšenou hladinu jejich metabolitů v krvi, mívají nižší body mass index a celkový podíl tělesný tuku.

Přečtěte si více
Zobrazení: 317
Bakterie v těle: jak nám pomáhají? Klíčem ke zdraví je vyvážená střevní mikroflóra
24.02.2016

Bakterie v těle: jak nám pomáhají? Klíčem ke zdraví je vyvážená střevní mikroflóra

Jak upozorňoval už Hippokrates: základ zdravého fungování organismu začíná ve střevě. Naopak nevyvážená střevní mikroflóra spouští mnohá onemocnění a alergie. Jak o svou „mikrobiotu" pečovat, aby nám byla prospěšná?

Přečtěte si více
Zobrazení: 1574