Imunita z přírody

Publikováno: 30.04.2014

S jarem nastává ten správný čas „nastartovat" organizmus a podpořit jeho odolnost. Ideální možnost představuje přípravek Hlíva ústřičná PREMIUM, který obsahuje vysoce kvalitní extrakty z několika léčivých hub a železo.

Lidské tělo potřebuje začátkem jara nabrat nové síly
a podpořit svoji obranyschopnost.

V posledních letech jsou pro své blahodárné účinky na imunitu vyhledávané i různé houby, jejichž výjimečné vlastnosti využívá východní medicína už po tisíciletí.

Houby, které pomáhají

Hlíva ústřičná, také zvaná Hiratake, je již staletí tradičné používána v Japonsku a Číně. Obsahuje řadu přírodních látek, vitamíny, minerály, stopové prvky a jiné látky, jako beta glukany, které ´jsou důležité pro vitalitu.

Také houba reishi obsahuje esenciální aminokyseliny bohaté na železo, selen a vitaminy skupiny B.

V přípravku Hlíva ústřičná PREMIUM je zastoupena i další houba zvaná cordyceps sinensis. Vzácná houba, která se vyskytuje jen ve vysokých oblastech Číny a Tibetu, je pověstná svými účinky na povzbuzení životní síly a vitality.

Životodárné železo

Významným prvkem je také železo. Tento minerál přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a podporuje normální funkci imunitního systému. Jeho nedostatek se projevuje zvýšenou únavou a pocity vyčerpání. Železo je zároveň důležité pro dobrou koncentraci.

Hlíva ústřičná - podpora imunityProto i přípravek Hlíva ústřičná PREMIUM představuje přírodní, moderní a snadno dostupnýzpůsob, jak podpořit odolnost organizmu.

Podpořte imunitu přírodními prostředky
14.03.2020

Podpořte imunitu přírodními prostředky

V zimě víc, než jindy řádí různá respirační onemocnění. Ta jsou způsobena viry, takže nemá smysl používat k jejich léčbě antibiotika, která navíc představují pro tělo jenom další zátěž. Důležité je ale řádně podpořit svůj imunitní systém, k čemuž přispívá celá řada látek přírodního původu.

Astaxantin a podpora imunitního systému
30.04.2010

Astaxantin a podpora imunitního systému

Denní konzumace astaxantinu – pigmentu, který lososům dodává jejich růžovou barvu – může chránit DNA před poškozením a posilovat imunitní systém u zdravých mladých žen.

Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě
22.09.2021

Vitamin C a zinek – spolehlivá podpora imunity u dětí (nejen) v zimě

Dětský organismus má v zimě napilno. Kromě náročného vývoje musí čelit častým nachlazením, zejména pokud navštěvují dětský kolektiv. O tom, kolik ztratí energie a zda je jeho imunitní systém v dostatečné kondici aby odolal, mohou rozhodnout i přijaté vitaminy a minerály.