Tajemství štíhlé linie

Tajemství štíhlé linie

Publikováno: 08.04.2014

Zobrazení: 101

S přibývajícím věkem ženské tělo produkuje méně hormonu estrogenu a progesteronu, a tyto změny se mohou projevovat nepříjemnými příznaky, jako jsou návaly horka, poruchy koncentrace, únava, změny nálad a poruchy spánku. V důsledku toho se metabolizmus zpomaluje, což vede k zadržování vody v těle, nárůstu hmotnosti a zvýšenému ukládání tuků v rizikových tělesných partiích.

Mnoho žen po čtyřicítce potvrdí, jak je v tomto veku obtížné udržet si ideální hmotnost. Pomoci jim muže doplněk stravy Bellasin 40+, který byl vyvinut speciálně pro jejich potřeby.

Speciálně pro vás

Pokud je vám přes čtyřicet a vaše pokusy zhubnout se dosud nesetkaly s žádoucím výsledkem, diety nepomáhají a navíc přibíráte i v partiích, které dosud bývaly bezproblémové, vyzkoušejte přípravek Bellasin 40+.

Tento doplněk stravy vyvinutý právě pro potřeby žen kolem 40 let obsahuje kombinaci účinných látek, které společně podporují spalování tuků a zároveň působí na celkovou vitalitu a psychickou vyrovnanost. Bellasin 40+ zároveň obsahuje také látky nezbytné pro pevné kosti.

 • Přesně namíchaný „koktejl“ Mezi tzv. termogenní látky, které povzbuzují spalování tuků, patří především guarana, zelený čaj a L-karnitin.
   
 • Fytoestrogeny z červeného jetele a sóji mohou pomáhat při potížích spojených s hormonálními výkyvy.

Tajemství štíhlé linie - BellasinBellasin 40+ obsahuje i výtažky z rostliny rozchodnice růžové, která patří k silným adaptogenům a dokáže doplnit chybějící energii a vitalitu. Také zázvor má vliv na vitalitu a přispívá i dobrému zdraví srdce.

Výčet účinných látek v doplňku stravy Bellasin 40+ navíc doplňuje vitamin D a vápník, které jsou důležité pro dobrý stav kostí.

Co jste možná netušili

 • V současné době je známo více než 300 druhů rostlin s různým obsahem fytoestrogenu. Největší množství se prý nachází v rostlině Pueraria mirifica, která se vyskytuje v Thajsku a Barmě. U nás patří mezi nejznámější rostliny obsahující fytoestrogeny sója, červený jetel a vojtěška.
   
 • Podle jedné staré legendy objevil výjimečné vlastnosti zeleného čaje jeden čínský císař, který v roce 2700 pr. Kr. seděl pod čajovníkem a do šálku horké vody mu spadlo několik lístku z tohoto stromu.
   
 • Za nejvýznamnější účinnou látku v zeleném čaji je považován polyfenol EGCG (epigallocatechin gallát), který jako důležitý antioxidant pomáhá chránit buňky před poškozením.
Omega 3 mastné kyseliny mohou zlepšovat krevní tlak během hubnutí
17.06.2009

Omega 3 mastné kyseliny mohou zlepšovat krevní tlak během hubnutí

Konzumace tučných ryb, jako je losos, nebo doplňků stravy obsahujících rybí olej, může snižovat krevní tlak u lidí s energeticky omezenou dietou.

Přečtěte si více
Zobrazení: 578
Vitamin D může podporovat zdraví srdce během hubnutí
23.04.2009

Vitamin D může podporovat zdraví srdce během hubnutí

Suplementace vitaminem D může zlepšovat zdraví kardiovaskulárního systému během hubnutí, bez ohledu na to, o kolik kilogramů člověk zhubne.

Přečtěte si více
Zobrazení: 54
Zdravým zažíváním k optimální kondici
23.04.2018

Zdravým zažíváním k optimální kondici

Zdravá střeva jsou nejen důležitou součástí správně fungujícího zažívání a sídlem imunitního systému, ale skrze správně fungující zažívání mohou mít vliv také na naši hmotnost. Redukce hmotnosti je s počátkem roku vždy aktuální téma, a proto vám poradíme, co vás kromě zdravého jídelníčku a pohybu dostane po vánočních svátcích zpět do formy.

Přečtěte si více
Zobrazení: 582