Lékárníci doporučují 2012

Publikováno: 16.05.2012

Matou vás všudypřítomné reklamy, „myslící“ jen na vaše zdraví? Rádi byste věděli, co by asi pro váš problém zvolili ti, kdo s léky denně pracují?

Společnost Edukafarm již čtvrtým rokem realizuje mezi odbornými pracovníky lékáren nezávislý průzkum „Lékárníci doporučují“.

V rámci tohoto průzkumu mají možnost pracovníci lékáren vyjádřit svůj názor, ke kterým volně prodejným přípravkům mají u daného zdravotního problému největší důvěru a to na základě svých zkušeností a zkušenosti získaných od svých klientů.

Lékárníci doporučujíV roce 2011 se do tohoto průzkumu zapojilo více než 450 pracovníků lékáren z celé ČR a produkty Walmark obsadily 1. místa ve třech kategoriích.

Velmi nás těší toto ocenění a věříme, že Vám naše produkty budou nápomocny
při řešení vašich potíží.

Nechte si poradit a podívejte se, co nejraději doporučují samotní lékárníci.

Záněty močových cest

Urinal

Pro pravidelnou péči o močové cesty
Urinal pro pravidelnou péči o močové cesty

Bolesti kloubů - celkové přípravky

Proenzi

Komplexní péče o váš pohybový aparát

Kloubní výživa Proenzi

Multivitamíny - děti

Marťánci

Multiminerál a multivitamin pro děti
Multivitamin a multiminerál pro děti Marťánci
Stanovy Klubu zdravia Walmark
01.07.2013

Stanovy Klubu zdravia Walmark

Stáhněte si inspiraci pro vánoční mlsání s Walmarkem

Stáhněte si inspiraci pro vánoční mlsání s Walmarkem

Připravte si společně s námi například skvělý mandlový koňak nebo citronovo-rozmarýnové sušenky. Stahujte a nechte se inspirovat.

Jeden za všechny – všichni za Walmark
09.10.2015

Jeden za všechny – všichni za Walmark

Tři mušketýři byli ve skutečnosti také čtyři – jako bratři Walachovi. Majitele Walmarku – Mariusze, Valdemara a Adama – (a jejich čtvrtého bratra Janusze, který jim na začátku podnikání pomáhal) ale spojuje se slavnými rytíři mnohem víc. Především čestnost, odvaha a schopnost vždy táhnout za jeden provaz. Díky těmto vlastnostem a potřebné dávce štěstí vybudovali během 25 let z Walmarku jednu z nejúspěšnějších farmaceutických firem ve střední a východní Evropě.