Prospěšné žvýkání

Prospěšné žvýkání

Publikováno: 13.01.2012

Zobrazení: 10

Vitamin D je pro lidský organizmus zcela nezbytný. Walmark nabízí originální ochucenou žvýkací formu vitaminu D3.

Doplněk stravy vitamin D3 je určený hlavně těm skupinám lidí, které ho výrazně potřebují. Patří sem například děti, u nichž je vitamin D důležitý pro správný vývoj kostí a také osoby, které nemohou být z různých důvodů dostatečně často vystaveny slunečnímu záření (například pacienti upoutaní na lůžko).

Vitamin D

  • podporuje lepší vstřebávání a zužitkování vápníku v těle
  • je důležitý pro správnou stavbu a sílu kostí i zubní mineralizaci, a to hlavně v období růstu

Zároveň je důležitý pro imunitní systém a tvorbu svalů, u nichž pomáhá zachovávat jejich funkci i během stárnutí.

Angína, nebo jenom bolest v krku?
12.06.2018

Angína, nebo jenom bolest v krku?

Bolí vás v krku tak silně, že nemůžete ani polknout? Žádnou paniku! Každá bolest v krku, ačkoli vám přijde někdy skoro nesnesitelná, ještě nemusí být angína. Nechtějte po svém lékaři, aby vám hned napsal antibiotika. Jsou-li původcem vašich problémů viry, je to beztak zbytečné (na chřipku a další virová onemocnění tyto léky nezabírají) a jenom byste zbytečně zatížili organismus.

Přečtěte si více
Zobrazení: 255580
Proč nás v létě bolí v krku?
01.07.2021

Proč nás v létě bolí v krku?

Venku jsou vedra na padnutí, celý den z vás permanentně lije pot, ale v krku vás nepříjemně škrábe a bolestivě se vám polyká? To není nic výjimečného. I v létě totiž klidně můžete chytnout angínu, a to mnohem snáz, než si myslíte. A velkou porcí zmrzliny to nespravíte, to se jen tak říká. Naopak, můžete si ještě podchladit mandle a přivodit další zbytečné trable.

Přečtěte si více
Zobrazení: 7444
Konečně slunce léto a teplo – co na to naše kůže a vlasy?
22.06.2021

Konečně slunce léto a teplo – co na to naše kůže a vlasy?

Hřejivé sluneční paprsky lákají odhalit naši kůži, nechat se vyhřát. Lehký teplý letní vítr čechrá naše vlasy, které se třpytí ve slunci. Představa jako z reklamy na dovolenou či romantického snímku. Co když se však hřejivé sluneční paprsky změní v pálící slunce, které podráždí a vysuší naší kůži, zkrabatí a vysuší vlasy. To, jaký film prožijete Vy, záleží na Vás!

Přečtěte si více
Zobrazení: 197