Koenzym Q10 vstoupil do nanoříše

Koenzym Q10 vstoupil do nanoříše

Publikováno: 11.04.2011

Zobrazení: 480

Moderní nanotechnologie ovládly snad všechny průmyslové obory a také v medicíně a farmacii zaujímají čím dál významnější postavení. Například Coenzyme Q10 VesiSorb – přípravek vyrobený nanotechnologií dosahuje 3-6x vyšší vstřebatelnosti oproti běžným koenzymům na trhu.

Nanotechnologie využitá v doplňku stravy má doslova revoluční přínos, protože umožňuje mnohem vyšší vstřebatelnost a dostupnost důležitých látek pro organizmus. Zvlášť u vitaminů rozpustných v tucích, mezi které patří třeba koenzym Q10. Tento vitamin má tendenci vázat se na tuky, takže se v zažívacím traktu těžko vstřebává. Aby lépe pronikl přes střevní bariéru, nanotechnologie jeho jednotlivé molekuly oddělí, tedy zabrání shlukování do větších částic, a funkční složky koenzymu Q10 rozmělní na nanočástice. V této formě se pak snadno dostanou do míst, kde mají působit. Kromě toho je také důležité, aby se látky rozpustné v tucích staly i rozpustnými ve vodě…

Přejděte na nano koenzym

Ještě více nezbytné životní energie pro celý organizmus přináší Coenzyme Q10 VesiSorb® od Walmarku, což je koenzym Q10 s vyšší vstřebatelností. Je vyroben švýcarskou patentovanou nanotechnologií VesiSorb®, která garantuje 3-6x vyšší vstřebatelnost oproti běžným koenzymům na trhu! Za téměř stejnou cenu tedy váš organizmus dostane 3-6x více koenzymu Q10, takže vlastně ve výsledku ušetříte. Coenzyme Q10 VesiSorb®  umožňuje dobít energii, kdykoliv se cítíte fyzicky či duševně vyčerpaní.

Posiluje výkonnost celého organizmu, pomáhá předcházet únavě a stresu. Poskytuje ochranu před volnými radikály, které jsou zodpovědné za stárnutí buněk, a tím přispívá ke zpomalení procesu stárnutí. Je také vhodným doplňkem při potižích s dásněmi a parodontóze.

Co je to nanotechnologie?

Nanotechnologie pracuje s něčím, co nemáte šanci vidět, protože je to menší než 100 nanometrů (nm). Pro vaši představu: jeden milion nanometrů tvoří pouhý milimetr! Nanotechnologie přináší další rozvoj elektroniky, vznik nových materiálů s dosud nepředstavitelnými vlastnostmi a hlavně vývoj nových, mnohem účinnějších a dokonalejších léků a doplňků stravy.

Kdy je vhodné užívat koenzym Q10?

Koenzym Q10 je zcela nepostradatelný vitamin pro každého člověka.  
„Hlídat“ byste si ho měli především tehdy, pokud:

  • váš věk přesáhl 30 let (po 20. roce věku totiž jeho hladina v těle přirozeně klesá)
  • býváte často ve stresu
  • vykonáváte těžkou fyzickou práci
  • hodně sportujete
  • býváte často unavení
  • trpíte potížemi s dásněmi
  • užíváte statiny (léky snižující cholesterol snižují zároveň i hladinu koenzymu Q10).

3 důvody proč zvolit Coenzyme Q10 VesiSorb®  

  1. Zaručuje rychlý přísun energie a vyšší vstřebatelnost koenzymu Q10 oproti běžným koenzymům.
  2. Patentovaná švýcarská technologie VesiSorb® a klinická studie prokazující vyšší vstřebatelnost jsou zárukou mimořádné kvality přípravku.
  3. Je finančně výhodný – za vynaložené peníze získáte mnohem více koenzymu Q10 než při užívání běžného přípravku s Q10.
Koenzym Q10 může posílit kvalitu spermií
22.06.2009

Koenzym Q10 může posílit kvalitu spermií

Studie, ve které se podával koenzym Q10, odhalila, že koenzym Q10 může zlepšit pohyblivost a hustotu spermií u neplodných mužů.

Přečtěte si více
Zobrazení: 379
Koenzym Q10 a léky snižující hladinu cholesterolu v krvi
05.06.2009

Koenzym Q10 a léky snižující hladinu cholesterolu v krvi

Víte, že pokud užíváte léky na snižování hladiny cholesterolu v krvi, měli byste současně užívat koenzym Q10?

Přečtěte si více
Zobrazení: 898
Koenzym Q10 může zlepšit srdeční funkce u kardiaků
11.12.2012

Koenzym Q10 může zlepšit srdeční funkce u kardiaků

Data z meta-analýzy vycházející ze 13 klinických studií potvrzují schopnost koenzymu Q10 zlepšovat srdeční funkce u lidí s městnavým srdečním selháním.

Přečtěte si více
Zobrazení: 660