Registrace nového uživatele

Pokud již jste členem Klubu zdraví WALMARK a vlastníte členské číslo, nemusíte se registrovat. Stačí, když pro přihlášení použijete Vaše členské číslo a příjmení.

Tučná políčka musejí být vyplněna. Údaje vpisujte včetně velkých písmen a diakritiky (háčky, čárky).

Použít informace z Facebooku

1. Vaše údaje

den.měsíc.rok

Na uvedenou e-mailovou adresu Vám zašleme potvrzení o úspěšné registraci.

Telefonní čísla prosím uvádějte v mezinárodním formátu (např.: +420558301211). Pokud vkládáte více čísel do jednoho políčka, oddělte je čárkou.

2. Přihlašovací údaje

Nyní si zvolte přístupové heslo k Vaší osobní stránce v Klubu zdraví Walmark.

3. Nastavení info-mailu

Zaškrtnutím políčka souhlasím a odesláním objednávky, uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním zde poskytnutého elektronického kontaktu společnosti Walmark, a.s., se sídlem Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, k zařazení do databáze za účelem zasílání obchodních sdělení týkající se nabídky Klubu zdraví Walmark prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. a to na dobu neurčitou.
Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně pomocí odkazu uvedeného na konci obchodního sdělení odvolat. Váš elektronický kontakt nebude poskytnut třetí straně.

4. Ostatní nastavení

?

5. Právní informace

Subjekt údajů, tedy osoba, která poskytla osobní údaje společnosti WALMARK a.s., jako člen Klubu zdraví Walmark vyplněním a odesláním tohoto dotazníku nebo jejíž osobní údaje byly získány v souvislosti s používáním členských karet Klubu zdraví Walmark, jak rovněž v souvislosti se všemi ostatními dotazníky vyplňovanými subjektem údajů v souvislostí s jeho členstvím v Klubu zdraví Walmark, souhlasí s tím, aby tyto osobní údaje byly zpracovávány v souladu se zákonem, a to níže popsaným účelem. Správce osobních údajů je oprávněn zpracovávat tyto osobní údaje výhradně pro své vlastní potřeby, a to za účelem nabízení obchodu a služeb, jak rovněž za účelem zlepšení nabídky služeb správce a komunikace mezi správcem a subjektem údajů, a to až do odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů subjektem údajů nebo do doby ukončení činnosti Klubu zdraví WALMARK. Správcem osobních údajů ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je společnost WALMARK a.s., se sídlem Třinec, Oldřichovice č.44, PSČ: 739 61, IČ: 00536016.

V případě, že se po odeslání formuláře nezobrazí oznámení o úspěšné registraci, prosím, pokuste se vyplnit formulář znova.
Po registraci budou Vaše data zpracována a první klubovou zásilku obdržíte během několika příštích týdnů.

Subnavigace

Zákaznický servis Walmark